دوستان در اين مقاله مي خوام در مورد شوره سر مواردي رو بگم، اميدوارم که براي شما مفيد باشه. خوب در اين مقاله کوتاه اما مفيد در مورد موارد زير بحث خواهم کرد:

• شوره سر چيه؟

• آيا شوره سر باعث ريزش مو ميشه؟

• آيا نياز به مراجعه به پزشک هست؟

• راهنماي خريد شامپو ضد شوره سر

خوب من اين موارد رو براي شما در نظر گرفتم و در موردشون کمي مي نويسم و شما عزيزان نيز سعي کنيد با نظرات و پيشنهادات خودتون اين پست رو کامل کنيد. 

شوره سر چيست؟

شوره سر درواقع قسمت هاي جدا شده از پوست سر شما هستش که با شانه کردن روي لباس هاي شما ميريزد. اما چرا و به چه دليلي پوست از سر شما جدا ميشه ؟

درواقع عوامل بسياري بر روي ايجاد شوره سر تاثير ميزارنکه در زير به نمونه هاي از آنها اشاره مي کنم:

• تغذيه ناسالم

• جاموندن شامپو و يا صابون روي پوست سر

• عدم آبکشي مناسب پوست سر 

• عوامل ارثي

• استرس زياد

• موي چرب

• و.

اين مواردي که گفتم از عوامل مهم و بسيار در ايجاد شوره سر هستش، پس تا مي توانيد غذاي خود را اصلاح کنيد، موهايتان را به موقع شستشو بديد و حتما به طور کامل مواد شوينده رو از سرتون پاک کنيد. و سعي کنيد که از شامپو ضد شوره سر مناسب استفاده کنيد.

آيا شوره سر باعث ريزش موي سر مي شود؟

به گفته متخصصين شوره سر باعث ايجاد ريزش موي سر نمي شه اما، شوره سر همراه با خارش است و وقتي شما سرتان را مي خارانيد امکان دارد بر اثر خارش موي سر مو ها دچار ريزش شود.

پس خود شوره سر باعث ايجاد ريزش مو نمي شود اما خارش پوست سو و خاراندن آن باعث کنده شدن موي سر مي شود.

آيا بايد به پزشک مراجعه کنيم؟

اگر موي سر شما دچار شوره سر سنگين و مقاوم شده باشد سعي کنيد به متخخص پوست مراجعه کنيد، در غير اين صورت سعي کنيد با شامپو هاي ضد شوره مناسب شوره سرتون رو رفع کنيد. 

راهنماي خريد شامپو ضد شوره سر و نکته هاي که حتما بايد بدونيد

در اين بخش سعي مي کنم که نکته هاي مهمي رو در رابطه با خريد بهترين شامپو ضد شوره براتون بگم و سعي کنيد که اين نکته هارو حتما راعايت کنيد تا يه خريد عالي رو داشته باشيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

repair Imam Khamenei. quotes فروشگاه اینترنتی کالاکده شرکتها و موسسات حسابداری اقتصاد قرن hell girls حرفهایی که صف میکشند دفتر شعر حیدر فدایی وبلاگ هنری مهران|تندیس چت|آدرس اصلی فروش نهال گردو سقا خونه